Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Trénuj doma! Gepardi se přidávají k výzvě Českého florbalu

09.04.2020 | Zbyněk Matýsek, Český florbal

Gepardi Brno se přidávají k výzvě Českého florbalu. Ligové soutěže sice skončily, sezóna zůstane nedohrána, ale nouzový stav neznamená, že nemůžeme dělat vůbec nic.  Proto říkáme všem našim hráčům :#trenujdoma !
A pro naše soupeře máme taky jeden vzkaz: #vratimesesilnejsi !

Pandemie koronaviru ukončila v řadě zemí veškerou hromadnou sportovní činnost. Výjimkou nejsou ani čeští florbalisté, kteří jsou nyní odkázáni pouze na individuální trénink v domácích podmínkách či, za dodržení nezbytných hygienických opatření, také v přírodě. Nebezpečí významného poklesu výkonnosti je velké, bez pravidelného tréninku a správného stravování se dá zaznamenat i během pár dní, maximálně týdnů.

Jak správně trénovat, abychom minimálně udrželi svoji stávající kondici? Jak se správně stravovat, abychom necvičili se zbytečnými kily navíc? Jak postupovat, když nemůžeme ani do tělocvičny? A jak se z několikatýdenní izolace nezbláznit?

V tom se vám snaží poradit odborníci, kteří již dlouho spolupracují s Českým florbalem a mohli jste se s nimi potkat třeba na vzdělávacích seminářích pro trenéry. Nyní on-line formou článků, ve kterých postupně najdete odpovědi na vaše otázky. Přineseme také pohled českých elitních hráčů a jejich metody, se kterými se snaží ustát aktuální situaci.

Všechny nápady, návody, tipy, triky a výzvy najdete na tomto odkazu.

 
Aktuální články
Gepardí rozhovory: předseda Zdeněk "Lumír" Skříček (2.díl)

Dnes přinášíme druhou, neméně zajímavou část rozhovoru s předsedou našeho oddílu Zdeňkem "Lumírem" Skříčkem. Dozvíte se, jak vznikl...

 
Gepardí rozhovory: předseda Zdeněk "Lumír" Skříček (1.díl)

Mezidobí mezi sezónami 2019-2020 a 2020-2021 přinášíme rozhovory s lidmi, kteří mají Gepardy „pod palcom“. A kým jiným začít než...

 
INFORMACE PRO HRÁČE A RODIČE

Vzhledem k šíření koronaviru a uzavřením škol bychom vás rádi informovali, jak se k dané situaci staví soutěžní český florbal...

 
Gepardi na Prague Cup 2020
 
PFC 2020: cesta elévů ke stříbru pohledem trenéra
 
Gepardi na Prague Floorball Cup 2020
 
Podzim mladších žáků
 
Představujeme nového partnera Gepardů
 
Liga Mezi městy 2019/2020
 
Gepardi úspěšně vstoupili mezi profíky
 
Sponzoři
Zápasy
 
Copyright © 2019 Gepardi Brno, z.s. & eSports.cz - www.esports.cz Kontakt technická podpora: david.simon@esports.cz RSS