Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Gepardi opět trénují aneb šelmy v akci

14.05.2021 | Zbyněk Matýsek


Již po dva týdny probíhají v areálu ZŠ Kneslova tréninky Gepardů. Dodržována jsou všechna pravidla stanovená vládou, probíhá i testování, a hlavně se trénuje. A všichni se těšíme na halu, byť opět v omezeném počtu a za přísných regulí stanovených vládou.

Pondělky a úterky patří Gepardům. Vždy ve třech skupinách rozdělených na dvě poloviny tak, aby byly dodrženy všechny předpisy, se schází v blocích o délce hodinu a půl všechny kategorie Gepardů. Zaměření tréninkových jednotek je jasné: oživit a znovu nastartovat hráče, vyburcovat je a připravit na případné závěrečné turnaje nebo nabrat sílu, vytrvalost a lehkost před prázdninami a připravovat se svědomitě na nový ročník. Jak naše tréninky probíhají?

U nejmladších kategoriích (přípravka a mladší elévové) je to především o hře. Formou hry se kluci rozběhávají, získávají na obratnosti, alespoň na venkovním povrchu zkouší, co všechno si zapamatovali z práce s florbalkou a míčkem. Nechybí fotbálek, florbal na dvě, závody ve slalomu a jiné aktivity, to vše za bedlivého dohledu Ondry, Zdenála a Mickeyho.


Prostřední skupina, kterou tvoří mladší žáci, starší elévové a mladší starší žáci už driluje ve velkém. Po teoretických seminářích před kamerou a cvičících meetech dostává tělo zabrat na čerstvém vzduchu. Trénuje se obratnost, síla, rychlé nohy, pevné kotníky, samozřejmě nesmí chybět dovednost s florbalkou, fotbálek a florbal pod širým nebem. U této skupiny se pak střídají Mickey, Bery ml., Bery st., Zdenál a Zbyňa.

Poslední skupinku tvoří dorostenci, starší žáci a pár juniorů. I tady přichází na řadu obratnost, rychlost, postřeh a samozřejmě florbalka. Po individuální přípravě se hned ukazuje po prvních tréninzích, jak se kdo svědomitě (nebo nesvědomitě) připravoval doma podle individuálního tréninkového plánu. Nejstarší skupinku, která vyběhla k venkovním tréninkům, mají na povel Mickey a Kája.


U všech hráčů je vidět nadšení z toho, že konečně mohou být s týmem, se spoluhráči, z pohybu. Jako trenéři jsme velmi rádi za jejich přístup, chuť a nasazení, všechno je i pro nás velkou radostí a motivací. Moc se těšíme na halu a na zápasy. Pevně věříme, že nějaký zápas budeme moci sehrát ještě v letošní sezóně.


Závěr patří poděkování našim hráčům a jejich rodičům za přístup, ochotu, chuť pracovat a spolupracovat. Děkujeme.

Pokud se i vy chcete stát Gepardem, pošlete zprávu na nabor@gepardibrno.cz.

 
Aktuální články
Druhý zápas? Vymazat z hlavy

Také kategorie starších žáků vstoupila o víkendu ke svým prvním ligovým zápasů. Nově formovaný tým s několika úplnými nováčky...

 
I starší žáky čekala letošní premiéra

Také kategorie starších žáků vstoupila o víkendu ke svým prvním ligovým zápasů. Nově formovaný tým s několika úplnými nováčky...

 
Častá vyloučení stála Gepardy body

Druhý ligový zápase se opět odehrál na hale ve Starém městě. V brněnském derby byli šťastnější naši soupeři.

 
Premiéra jako hrom
 
3...2...1....START. O víkendu začínáme
 
Gepardi znají časy svých tréninků
 
Rodiče Gepardů pozor! Jedinečná nabídka ABC cyklosport pro Gepardy
 
BUĎ ŠELMOU, STAŇ SE GEPARDEM
 
Gepardi s novým názvem a novým vedením
 
Poprvé v soutěžích Českého florbalu
 
Naši partneři
Zápasy
Dorostenci | Sobota 03.10.2020, 11:30
FBŠ Hattrick Brno "B" - Gepardi DDM Helceletka Brno
7:4 (1:1, 3:1, 3:2)
 
Dorostenci | Sobota 03.10.2020, 14:00
Gepardi DDM Helceletka Brno - FBC Dragons
6:3 (0:3, 4:0, 2:0)
 
Starší žáci | Neděle 19.09.2021, 09:25
FBC Gepardi Brno - Hornets Brno ZŠ Horní
4:8 (1:4,2:1,1:3)
 
Starší žáci | Neděle 19.09.2021, 12:55
Panthers Otrokovice - FBC Gepardi Brno
19:1 (10:0,4:0,5:1)
 
Mladší žáci | Neděle 20.09.2020, 12:05
FBC Gepardi Brno - FBŠ Hattrick Brno "B"
5:4 ()
 
Mladší žáci | Neděle 20.09.2020, 13:00
FBC Gepardi Brno - FBK Atlas Blansko
9:2 ()
 
Přípravka | Sobota 12.10.2019, 10:40
FBC Gepardi Brno - Hornets Brno ZŠ Horní Yellow
0:0 (Prohra)
 
Přípravka | Sobota 12.10.2019, 11:20
FBC Gepardi Brno - TJ Znojmo LAUFEN CZ
0:0 (Prohra)
 
 
Copyright © 2019 Gepardi Brno, z.s. & eSports.cz - www.esports.cz Kontakt technická podpora: david.simon@esports.cz RSS